1 699 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.529.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 68057228AA;71771642;K68057228AA |
| Висота | 153 мм |
| Внутрішній діаметр | 63 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2010, 2015, 2020, 2022, 2025, 2024, 2021, 2014, 2017, 2011, 2018, 2019, 2013, 2023, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Jeep, Dodge, Lancia |
| Сумісність з моделлю | Voyager, Patriot, Caliber |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |