806 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31.583.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 0024772701;0024772801;2D0201051;A0024772701;A0024772801 |
| Висота | 155 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2015, 1994, 2025, 2024, 2021, 1992, 2020, 2006, 2009, 2011, 1999, 2018, 2019, 1995, 2008, 2016, 2002, 2022, 1996, 1991, 2000, 1997, 2013, 2004, 1993, 2003, 2001, 2005, 2014, 2017, 1998, 2007, 2023, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo, Ssang Yong, Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Vito, E-Class, Sprinter, Musso, Rexton, C-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |