1 078 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31.946.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 4G0127400C;8T0127401A |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2010, 2015, 2020, 2022, 2025, 2024, 2021, 2014, 2017, 2011, 2018, 2019, 2013, 2023, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A5, A4, Q5, A6 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |