306 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.361.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 003052535;1583371;162000081001;189287M91;1896287M91;190612;190614;1906E2;200E9176;210161;243191301;3052535;3082657;3210209;32102097;3405419M1;3541382M1;37H7937;3917626;45310059A;4531059;5026836;5583693;5984018;6005000895;6005007410;7701028181;7701065610;7984781;83917626;9401906148;95583693;9939229;ABU8555;D8NN9176AA;E3541382M1;WJN10019 |
| Висота | 113 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1990, 1983, 1994, 1978, 1977, 1987, 1992, 1976, 1985, 1981, 2006, 1989, 1999, 1995, 2002, 1984, 1975, 1986, 1996, 1991, 2000, 1997, 2004, 1982, 1993, 1979, 1988, 2003, 2001, 2005, 1998, 1980 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Renault, Rover, Jeep, Fiat, Daf, LDV, Ford, Lancia, Citroen, Volvo |
| Сумісність з моделлю | BX, 400, XM, Ritmo, Sierra, Niva, Thema, Regata, C25, Prisma, 605, Pilot, J5, 19, Trafic, Master, 21, Ducato, Scorpio, Convoy, 405, Granada, CX, 25, Delta |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |