1 044 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.437.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 6Q0127400F;6Q0127401F |
| Висота | 127 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2010, 2015, 2006, 2005, 2009, 2014, 2017, 2011, 2018, 2019, 2007, 2013, 2008, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Seat, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Fabia, Ibiza, Roomster, Toledo, A1, Cordoba, Rapid, Fox, Polo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |