838 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.439.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 3192226910;319223E200 |
| Висота | 161 мм |
| Внутрішній діаметр | 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2002, 2010, 2001, 2003, 2006, 2005, 2009, 2011, 2007, 2004, 2008, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Sonata, Matrix, H1, Magentis, Accent, Getz |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |