2 760 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.194.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | A6510902052;A6510903252 |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 86 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2015, 2020, 2022, 2025, 2024, 2021, 2014, 2017, 2018, 2019, 2023 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |