809 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31.811.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 30620512 |
| Висота | 164 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2006, 2009, 2011, 1999, 2008, 1995, 2002, 1996, 2000, 1997, 2004, 2013, 2003, 2001, 2005, 2014, 1998, 2007, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90, S40, V40, S60, V70, XC70, S80, C70 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |