1 267 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31.962.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 16127233840;16127451424 |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2015, 2025, 2024, 2021, 2020, 2006, 2009, 2011, 2018, 2019, 2008, 2016, 2022, 2004, 2013, 2005, 2014, 2017, 2007, 2023, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW, Mini |
| Сумісність з моделлю | X3, X6, 6, 3, #3, X5, Z4, B6, X1 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |