934 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31.569.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 13321702632;13321740985 |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1990, 1994, 1978, 1977, 1992, 1976, 1981, 2006, 1999, 1995, 2002, 1975, 1996, 1991, 2000, 1997, 2004, 1982, 1993, 1979, 2003, 2001, 2005, 1998, 1980, 2007 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | B10, Z3, 3, #3, B8, B3, B12 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |