528 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.417.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 13322248279;MUN000010;WJI100000 |
| Висота | 161 мм |
| Внутрішній діаметр | 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2002, 2001, 2003, 2006, 2005, 2000, 1999, 1998, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover, BMW, MG, Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander, D10 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |