1 132 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.016.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 6R0127400C |
| Висота | 134 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 7.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2010, 2015, 2020, 2022, 2025, 2024, 2021, 2014, 2017, 2011, 2018, 2019, 2013, 2023, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | A1, Ibiza |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |