911 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.003.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 7M0127401A |
| Висота | 139 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2002, 2010, 2003, 2001, 1996, 2006, 2005, 2009, 2000, 1997, 1999, 1998, 2007, 2004, 1995 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Ford, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Alhambra |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |