660 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.460.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 3192226900;319223A800 |
| Висота | 170 мм |
| Внутрішній діаметр | 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2002, 2001, 2003, 2006, 2005, 2007, 2004, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Elantra |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |