4 673 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 55.120.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 13122587;813037 |
| Висота | 224 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 114 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2015, 2013, 2006, 2005, 2009, 2014, 2011, 2007, 2004, 2008, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Saab, Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra, 9-3, Signum |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |