1 117 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31.951.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 30792046;31261044;31274940;6G9N9155BC |
| Висота | 139 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 7.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2010, 2015, 2009, 2014, 2017, 2011, 2007, 2013, 2008, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S80, S60, V70, XC60 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |