| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.526.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 12762671 |
| Висота | 139 мм |
| Внутрішній діаметр | 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 79 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2015, 2025, 2024, 2021, 2020, 2006, 2009, 2011, 2018, 2019, 2008, 2016, 2022, 2004, 2013, 2005, 2014, 2017, 2007, 2023, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Cadillac, Saab |
| Сумісність з моделлю | 9-3, 95, 9-5 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |