| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.426.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 6N0127401F;6N0127401H |
| Висота | 145 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2002, 2001, 2003, 2005, 2000, 1997, 1999, 1998, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Polo, Lupo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |