| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.452.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 2339026140;2339026160;2339026280 |
| Висота | 118 мм |
| Внутрішній діаметр | 58 мм |
| Зовнішній діаметр | 86 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2010, 2015, 2006, 2009, 2014, 2017, 2011, 2018, 2007, 2013, 2008, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Auris, Avensis |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |