| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.130.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 02XR857585;4R839155AA;4R839155AB;4R839155AD;4R839155AE;C2C22269;C2C33299;C2C35810;XR857585 |
| Висота | 187 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 9.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2015, 2013, 2006, 2005, 2009, 2014, 2011, 2007, 2004, 2008, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jaguar |
| Сумісність з моделлю | XF, S-Type, XJ |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |