| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31.953.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 4F0127401H |
| Висота | 213 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2006, 2005, 2009, 2011, 2007, 2004, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |