| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31.950.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 8R0127400A;8T0127401A |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 11.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2010, 2015, 2009, 2014, 2017, 2011, 2018, 2013, 2008, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Porsche, Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |