| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.451.00 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 8E0127401;8E0127401D;8E0127435A |
| Висота | 159 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2005, 2007, 2004, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A6 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |