| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.080.01 |
| Виробник | UFI |
| Кросс-номери | 164001KB2C |
| Висота | 171 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 87 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2010, 2015, 2014, 2017, 2011, 2018, 2019, 2013, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Juke |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |