



404 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 516270 |
| Виробник | GSP |
| Кросс-номери | 017-00622;171566;2307-0804;251T0640;33 10 6251;37-10643;55044JG00A;55044JG00B;55045JG000;55501JD00A;55501JG000;55501JJ40A;55501JY00A;55502JD00A;55502JG000;55502JG02B;55502JJ40A;55502JY00A;57-17570;77-00398-SX;ADBP800062;CAB22010;DSS2305;GM-5783;GOJ1252;GOM-1252;N892-16;RU-1252;SCR-6583;WG2245220 |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 62 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 69.1 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2011, 2019, 2022, 2010, 2013, 2018, 2012, 2017, 2014, 2021, 2007, 2008, 2020, 2009, 2015, 2023, 2016, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | X-Trail, Koleos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Китай |