
29 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 00723057 |
| Виробник | TEDGUM |
| Кросс-номери | 357411315C;357411315D;357411315B;357411327A |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 36 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 1990, 1997, 1989, 1995, 1993, 1988, 1992, 1994, 1991, 1996 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Сумісність із моделлю | Passat |