
181 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 00727632 |
| Виробник | TEDGUM |
| Кросс-номери | 1K0199182;1K0407182;1K0407182A;1KD407182;5Q0407182;5Q0407182A |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2011, 2019, 2022, 2006, 2010, 2013, 2018, 2003, 2012, 2017, 2014, 2021, 2007, 2004, 2008, 2020, 2009, 2015, 2023, 2016, 2005, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Yeti, Alhambra, Octavia, Touran, Leon, Superb, Q3, Toledo, Caddy, Jetta, Eos, Scirocco, Golf, A3, Tiguan, Passat, TT, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |