444 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 00226023 |
| Виробник | TEDGUM |
| Кросс-номери | 1146160;1426699;1204338;1204338Z;2S615K653AF;DD3228460;DD3228460A |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2005, 2007, 2010, 2008, 2011, 2012, 2013, 2001, 2003, 2009, 2002, 2006 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |