674 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 00460301 |
| Виробник | TEDGUM |
| Кросс-номери | 551A0CC000;551A0CC40A;551A1CA000;551A1CC40A |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 33 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2005, 2007, 1993, 1996, 2008, 1994, 1992, 1997, 1999, 1990, 2003, 2001, 2000, 1998, 1991, 2006, 1995 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Murano, Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |