

1 160 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 00725908 |
| Виробник | TEDGUM |
| Кросс-номери | 331505171;357505171;1H0505099A;1H9505099;357505099;357505099A |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 62 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 1994, 1988, 1989, 1999, 1995, 1996, 1998, 1991, 1993, 1997, 1990, 1992 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat, Golf |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |