| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TED96928 |
| Виробник | TEDGUM |
| Кросс-номери | 55046JX30A |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Діаметр зовнішній | 33 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2010, 2018, 2019, 2023, 2017, 2025, 2020, 2011, 2014, 2012, 2013, 2016, 2024, 2015, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |