
1 526 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TED25017 |
| Виробник | TEDGUM |
| Кросс-номери | 555011KK0A |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 65 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2013, 2012, 2014, 2011, 2015, 2016, 2019, 2018, 2017 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Juke |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |