
482 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 00398386 |
| Виробник | TEDGUM |
| Кросс-номери | GS1D28450A |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2010, 2008, 2011, 2012, 2013, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |