464 ₴
Застосування:
Chevrolet Captiva 3.0 4WD -- LF1,LFW -- 11.2010 - 09.2018| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1320919 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 096815102;4802118;96815102 |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 283 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2009, 2023, 2010, 2021, 2017, 2015, 2014, 2008, 2011, 2022, 2019, 2012, 2020, 2013, 2024, 2018, 2025, 2016 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Saturn, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 151 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |