237 ₴
Застосування:
Renault Captur II E-TECH 160 -- H4M 630 -- 05.2020 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1321045 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 165468957R;1654600Q4M;MQ000140 |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 226 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2019, 2020, 2022, 2023, 2021, 2025, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Mitsubishi, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Juke, Clio, Colt, Megane, ASX |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 101 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |