295 ₴
Застосування:
Daewoo Evanda 2.0 -- X 20 SED -- 08.2002 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1320908 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 1378086Z00;96328718 |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 273.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2023, 2006, 2008, 2015, 2013, 2020, 2018, 2003, 2021, 2025, 2010, 2004, 2014, 2024, 2002, 2005, 2012, 2016, 2017, 2019, 2009, 2022, 2011 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Daewoo, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Epica, Evanda |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 244.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |