461 ₴
Застосування:
Vauxhall Antara A 2.2 CDTi FWD -- A 22 DM -- 12.2010 - 04.2015| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1320920 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 22745824;4802876 |
| Висота | 54.5 мм |
| Довжина | 281 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2017, 2019, 2020, 2018, 2022, 2011, 2023, 2021, 2025, 2010, 2014, 2015, 2024, 2012, 2016 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 229 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |