353 ₴
Застосування:
Nissan Qashqai III 1.3 DIG-T -- HR13DDT -- 04.2021 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1321100 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 165466RA0A;165466RC1A |
| Висота | 72 мм |
| Довжина | 194 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2021, 2022, 2024, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, X-Trail |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |