540 ₴
Застосування:
Hyundai Kona 1.6 GDi Hybrid -- G4LE -- 09.2019 - 04.2023| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1320567 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 28113CM100 |
| Висота | 67 мм |
| Довжина | 342 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2019, 2020, 2022, 2023, 2021, 2025, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Ceed |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 247 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |