405 ₴
Застосування:
Honda Civic XI 2.0 e:HEV -- LFC1 -- 07.2022 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1324047 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 172206MAJ01 |
| Висота | 61 мм |
| Довжина | 209.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2025, 2024, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, CR-V, Civic |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 141.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |