561 ₴
Застосування:
Opel Monterey A 3.1 TD (UBS69D, UBS69G) -- 4 JG2TC -- 09.1991 - 07.1998| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1329009 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 8970442260;8970442261;8970442262;834806;97044226 |
| Висота | 202 мм |
| Внутрішній діаметр | 79 мм |
| Зовнішній діаметр | 154 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1999, 1991, 2001, 1993, 1992, 1997, 2000, 1998, 1994, 1995, 1996 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Isuzu, Opel |
| Сумісність з моделлю | Trooper |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |