320 ₴
Застосування:
Nissan Altima 2.5 Hybrid (CL32HV) -- QR25DE -- 04.2007 - 06.2013| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1321105 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 16546JA00A;16546JA00B;AY120NS056 |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 318 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2009, 2007, 2011, 2008, 2006, 2010, 2014, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Teana, Murano |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |