377 ₴
Застосування:
Honda Accord IX 2.0 Hybrid (CR6) -- LFA-H4 -- 05.2016 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1324091 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 172205K0A00 |
| Висота | 51 мм |
| Довжина | 183 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2019, 2020, 2018, 2022, 2023, 2021, 2025, 2024, 2016 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, CR-V |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 142 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |