282 ₴
Застосування:
Kia Optima 1.7 CRDi -- D4FD -- 03.2012 - 12.2015| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1320331 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 281133S100 |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 276 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2014, 2011, 2012, 2013 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima, Sonata |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 227 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |