365 ₴
Застосування:
Toyota Corolla Verso 2.2 D-4D (AUR10_, AUR10R) -- 2AD-FHV -- 10.2005 - 03.2009| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1322100 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 178010R010 |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 304 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2017, 2009, 2018, 2007, 2011, 2008, 2006, 2010, 2014, 2015, 2005, 2012, 2016 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis, Corolla |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |