581 ₴
Застосування:
Ford Ranger 2.2 TDCi -- GBVAJQW,ENQW -- 04.2011 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1323074 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 1720719;1921356;1D0013Z40;1WA013Z40;AB399601AB;AB399601AD;AV799601AA;U20113Z40;U2Y013Z40;U2Y013Z40A |
| Висота | 138 мм |
| Внутрішній діаметр | 136 мм |
| Зовнішній діаметр | 221 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2017, 2019, 2020, 2018, 2022, 2011, 2023, 2021, 2025, 2014, 2015, 2024, 2012, 2016 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Mazda |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 228 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |