622 ₴
Застосування:
Toyota Land Cruiser Prado 2.8 D-4D (GDJ150_, GDJ155_, GDJ150, GDJ151) -- 1GD-FTV -- 06.2015 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1322124 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 1780111130 |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2017, 2019, 2020, 2018, 2022, 2023, 2021, 2025, 2015, 2024, 2016 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 217 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |