378 ₴
Застосування:
Lexus IS II 350 (GSE21) -- 2GR-FSE -- 01.2008 - 03.2013| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1322105 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 1780131110 |
| Висота | 151 мм |
| Внутрішній діаметр | 120 мм |
| Зовнішній діаметр | 222 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2009, 2007, 2011, 2008, 2006, 2010, 2014, 2015, 2005, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | GS, IS |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |