354 ₴
Застосування:
Infiniti FX 45 Повний -- VK45DE -- 01.2003 - 12.2008| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1321075 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | 16546AR000;AY120NS011;AY120NS031;V9112N003 |
| Висота | 43.5 мм |
| Довжина | 278.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2001, 2008, 2003, 2004, 2006, 2002, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Infiniti |
| Сумісність з моделлю | FX |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 188 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |