627 ₴
Застосування:
Mazda Cx-60 e-SKYACTIV PHEV (KH0H) -- PY-VPS,PYZR -- 03.2022 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1323061 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Кросс-номери | PXFV133A0 |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2023, 2024, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 206.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |